Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Spółka BeeIN zawarła umowę z DAH Solar i wprowadza innowacyjne rozwiązania solarne

maj 18, 2024

BeeIN, notowana na NewConnect i obecna na 20 rynkach spółka z sektora OZE, podpisała umowę dystrybucyjną z firmą DAH Solar, produkującą innowacyjne panele fotowoltaiczne w technologii Full Screen. Zawarcie kontraktu pozwoli beeIN zaproponować swoim klientom najlepsze ceny w na moduły fotowoltaiczne o zwiększonej wydajności.

Pełnoekranowe moduły fotowoltaiczne nowej generacji zyskały globalną rozpoznawalność na rynku i są już sprzedawane w ponad 120 krajach oraz regionach, m.in. w Brazylii, Meksyku, Niemczech, Holandii, Australii, Ukrainie oraz Japonii. Panele słoneczne Full Screen wyróżniają się zastosowaniem nowatorskich rozwiązań zwiększających produkcję energii elektrycznej o 6-15%. Moduły DAH Solar zostały opatentowane w 18 krajach i otrzymały nagrodę od TÜV North German Outdoor Yield Performance.

– Zawarcie kontraktu jest ukoronowaniem naszej owocnej, wieloletniej współpracy z DAH Solar, której moduły fotowoltaiczne zyskały szeroką rozpoznawalność na rynku europejskim. Podpisanie umowy gwarantuje nam dostęp do innowacyjnych modułów Full Screen w najkorzystniejszych cenach na polskim rynku. Dzięki temu zyskujemy silną przewagę konkurencyjną i możliwość oferowania efektywnych, pełnoekranowych paneli solarnych w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach – mówi Michał Sochacki, Prezes spółki beeIN.

Moduły fotowoltaiczne nowej generacji wyróżniają się specjalną konstrukcją, która pozwala uniknąć strat w produkcji energii elektrycznej spowodowanych osadzaniem się kurzu, wody resztkowej i pyłu na powierzchni paneli. Zastosowano w nich bezramkowy bok przedniej części modułów, który w przeciwieństwie do innych, dostępnych na rynku rozwiazań, przeciwdziała gromadzeniu się zanieczyszczeń utrudniających pozyskiwanie energii ze słońca.

– Spółka beeIN jest naszym zaufanym partnerem i cenioną w branży OZE firmą, która na przestrzeni ostatnich kilku lat zbudowała silną pozycję na polskim rynku. Cieszymy się, że dzięki podpisaniu umowy dystrybucyjnej polscy prosumenci zyskają szerszy i bardziej bezpośredni dostęp do modułów fotowoltaicznych w technologii Full Screen, co pozwoli im w pełni wykorzystać potencjał płynący z OZE – mówi Charlie Zhu z DAH Solar.

Obecne na rynku pełnoekranowe moduły fotowoltaiczne DAH Solar w technologii FULL SCREEN zostały uznane przez branżę za najbardziej udaną innowację technologiczną w sektorze paneli fotowoltaicznych produkowanych na przestrzeni ostatnich 2 dekad. Zawarcie umowy dystrybucyjnej gwarantuje spółce beeIN dostęp do opatentowanych paneli słonecznych na preferencyjnych warunkach do końca 2025 r., z możliwością przedłużenia.

Mogą Cię zainteresować