Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Growatt
Falownik / Inwerter

Growatt to międzynarodowa firma utworzona w 2010 roku. Jej głównym profilem produkcyjnym jest rozwój falowników do instalacji fotowoltaicznych. Produkty firmy Growatt mają zastosowanie na całym świecie w instalacjach PV na budynkach mieszkalnych, firmowych oraz na budynkach instytucjonalnych. Poprzez sprzedaż na sześciu kontynentach inwertery Growatt plasowane są w światowej czołówce dostawców rozwiązań sieciwych dla instalacji PV.


[FM_form id=”1″]

Technlogia Growatt

Poprawna praca instalacji fotowoltaicznej opiera się na niezawodności inwertera. Zaawansowana technologia produkcyjna i zastosowane materiały czynią produkty marki Growatt niezawodnymi. Obsługa przed i posprzedażowa firmy stawia na pierwszym miejscu jakość. Instalatorzy i dystrybutorzy falowników Growatt są przeszkoleni z zakresu funkcjonalności produktu. Sprzęt poddawany jest rygorystycznym testom, które uwypuklają nawet najtrudniejsze do wykrycia niedociągnięcia. Dzięki temu inwertery dopuszczone na rynek charakteryzują się wysoką jakością oraz wysoką niezawodnością.

Produkty marki Growatt

W swojej ofercie Growatt posiada wiele zaawansowanych technologicznie produktów. Polecamy inwertery z naszej dystrybucji. Pełny zakres oferowanego sprzętu obejmuje:

  • Inwertery sieciowe,
  • Inwertery hybrydowe,
  • Inwertery wespowe,
  • Monitoring urządzeń,
  • Akcesoria,
  • Ładowarki ATESS.

Bezpośredni przedstawiciel inwerterów Growatt

BeeIN jest partnerem handlowym marki Growatt i bezpośrednim importerem. Oferta paneli falowników PV skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne inwertery