pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

Gruntowe
Konstrukcje Stalowe dla Fotowoltaiki

Sprawdź ofertę

Cechy konstrukcji

Idealna dla mikroinstalacji oraz farm pv

Wykonana ze stali zimno giętej S390GD

Zabezpieczona powłoką cynkową
Dla każdej wielkości modułów

Gruntowa konstrukcja montażowa dla 22 paneli o mocy 10kW

cena 5500,00 netto

Gruntowe konstrukcje montażowe dla paneli fotowoltaicznych

Alternatywa dla konstrukcji dachowych

W Polsce zdecydowani większą ilość zamontowanych mikroinstalacji fotowoltaicznych stanowią konstrukcje dachowe. Jednak w przypadku skomplikowanych konstrukcji dachowych często trudno jest wykorzystać w pełni potencjał domowej elektrowni słonecznej. W wielu przypadkach wykorzystanie terenu pod budowę konstrukcji gruntowej jest wygodniejsze i bardziej efektywne niżeli instalacje dachowe. Im dalej od dużych aglomeracji miejskich tym tereny gospodarstw znacznie się powiększają i tym samym pozwalają na budowę większych instalacji na gruncie.

Poznaj zalety konstrukcji gruntowych

Warto też zwrócić uwagę na pozornie nieszkodliwy aspekt, który w niektórych przypadkach może być dość istotny, a mianowicie łatwość czyszczenia paneli fotowoltaicznych. Z założenie, instalacje fotowoltaiczne wymagają minimalnej konserwacji, a nawet są całkowicie bezobsługowe gdyż woda deszczowa zmyje brud z powierzchni panelu. Niestety warto zauważyć że w ostatnich latach w Polsce występują niższej rzadsze i lżejsze opady co przekłada się na większe zanieczyszczenie Paneli. W przypadku konstrukcji gruntowych panele można swobodnie myć z poziomu gruntu.

Oferta na Konstrukcje Gruntowe

Dwupodporowe konstrukcje dla paneli

BeeIN S.A. zaoferowania konstrukcje montażowe dwupodporowe z ułożeniem dwóch paneli fotowoltaicznych w pionie.

Dla potrzeb mikroinstalacji fotowoltaicznych powyżej 10 kW, lub komercyjnych instalacji fotowoltaicznych w tym farm fotowoltaicznych proponujemy konstrukcje dwupodporowe. Stosujemy tutaj w zależności od gruntu wbijany słupy stalowe, lub zalewane betonem.

Konstrukcja gruntowa wykonana ze stali

Konstrukcję stalową zaprojektowano ze stali zimno giętej S390GD zabezpieczonej antykorozyjnie powłoką cynkową grubości 140um.

Układ konstrukcyjny został specjalnie zaprojektowany jako ramowy o rozstawie maksymalnie co 2,6m. Przygotowane przez naszych inżynierów rozwiązanie konstrukcyjne wykonane z najwyższej jakości stali a same systemy montażu paneli fotowoltaicznych jest uniwersale dla każdej wielkości modułów fotowoltaicznych. Wszystkie elementy konstrukcji zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów o przetestowane pod kontem wytrzymałości.

Oferta BeeIN na
Gruntowe Konstrukcję Montażowe

Podane powyżej ceny zestawów są przygotowane pod rozmiar modułu PV 1909x1134x30 mm. W celu wyceny systemu montażowego pod inny wymiar modułu PV prosimy o kontakt.

Sprawdź nasze
Realizacje

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie