Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Daikin
Pompy ciepła

Daikin to japoński producent urządzeń takich jak pompy ciepła, klimatyzacje oraz systemy ogrzewania. Firma jest jednym z liderów światowego rynku produkujących tego typu urządzenia. Powstała w 1926 roku i od wielu lat niezmiennie cieszy się ogromnym zaufaniem klientów z całego świata.


[FM_form id=”1″]

DAIKIN producent pomp ciepła i klimatyzatorów

Daikin jest jedynym producentem, który zajmuje się wszystkimi aspektami produkcji, sprzedaży i serwisu szerokiego asortymentu produktów klimatyzacyjnych. Produkuje własne sprężarki i prowadzi badania w zakresie środków chemicznych i czynników chłodniczych.

Niezawodne pompy ciepła Daikin

Zespoły specjalistów Daikin zaspokajają potrzeby każdego regionu, klimatu i kultury zapewniając kontrolę nad czterema elementami związanymi z uzdatnianiem powietrza, w tym:
temperaturą,
wilgotnością,
nawiewem powietrza
czystością powietrza.

Daikin jest obecny w ponad 150 krajach. Co daje wiele korzyści, nie tylko w zakresie sprzedaży i produkcji, ale także znajomości lokalnych wymogów i żądań w zakresie dostarczanych rozwiązań.

Dystrybutor pomp ciepła Daikin

Produkty marki dostępne są w ofercie hurtowni BeeIN, która jest oficjalnym partnerem handlowym oraz certyfikowanym sprzedawcą BeeIN.

Pompy ciepła dostępne wyłącznie z montażem

Daikin Altherma 3 H Monoblock 11/14/16 kW

Daikin Altherma 3 R SPLIT 4/6/8/11/14/16 kW

Daikin Altherma 3 M Monoblock 9/11/14/16 kW

Daikin Altherma M Monoblock 5/7 kW

Daikin Altherma R HT SPLIT 11/14/16 kW

Daikin Altherma 3 H HT Hydrosplit 08/10/12/14/16/18 kW