pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

Kehua
Inwertery / Falowniki

Firma Kehua jest producentem inwerterów do instalacji fotowoltaicznych. Została założona w 1988 a w 2010 roku po raz pierwszy zadebiutowała na giełdzie. Kehua jest oficjalnym właścicielem 40 filii, 5 baz produkcyjnych, 3 centrów badawczo-rozwojowych, 1 centrum testowego EMC oraz 1 programu danych testowych UL. Obecnie oferuje m.in. produkty związane z odnawialnymi źródłami energii ale także z zakresu krytycznego zasilania oraz centrum danych.


[FM_form id=”1″]

Inwerter fotowoltaiki Kehua

Kehua jest producentem falowników fotowoltaicznych 1 i 3 fazowych o szerokim zakresie mocy co sprawia, że znajdują one zastosowanie w małych instalacjach domowych, jak również w kompleksowych farmach fotowoltaicznych. Falowniki Kehua wyposażone są w regulator ładowania MPPT co sprawia że są wydajne. Posiadają inteligentne zarządzanie – obsługują komunikację RS485, WiFi, GPRS. Dzięki szczelnej obudowie falowniki uzyskały normę IP65 co powoduje że mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Hurtownia beeIN3 jest certyfikowanym importerem produktów Kehua.

Bezpośredni importer inwerterów do instalacji PV Kehua

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Kehua i bezpośrednim importerem. Oferta falowników PV skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne panele

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie