Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Panele fotowoltaiczne Leapton

Postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania

Leapton globalny producent paneli fotowoltaicznych najwyżej jakość. Firma koncentruje się na projektowaniu i integracji systemów wysokiej jakości produktów i jest zaangażowany w opracowywanie i promowanie systemów generowania energii fotowoltaicznej średniej i wysokiej klasy.

Zapytaj o produkt

Japoński producent paneli fotowoltaicznych Leapton Solar

Siedziba – LEAPTON ENERGY CO., LTD została założona w Kobe w Japonii w 2012 roku. Firma koncentruje się nie tylko na badaniach i rozwoju oraz sprzedaży systemu energii słonecznej, modułów słonecznych, systemu montażowego i śruby uziemiającej w Japonii, ale także koncentruje się na rozwoju , zarządzanie i konserwacja po elektrowni słonecznej. Zbudowaliśmy własne elektrownie słoneczne w całej Japonii, opierając się na własnych zasobach. Obecnie mamy ponad 200 agentów współpracujących w Japonii, a sieć marketingowa rozeszła się po całej Japonii, od Hokkaido po Kiusiu na Okinawie. Ponadto Leapton utworzył magazyny logistyczne w Kanto, Kansai i środkowej Japonii, tworząc wysokowydajny system dystrybucji logistycznej. Wraz z ciągłym rozwojem i rozszerzaniem działalności, w 2015 roku powstał oddział w Tokio, który koncentruje się na sprzedaży produktów fotowoltaicznych.

Stawiamy
na
rozwój

400+
pracowników
37+
krajów
10+
lat na rynku

Panele fotowoltaiczne
Leapton Solar

Firma Lepton to japoński producent nowoczesnych paneli fotowoltaicznych o wysokiej wydajności.

Czym wyróżnia się firma Leapton Solar na tle konkurencji?

BLOOMBERGNEF TIER-1 LISTED
POSIADA W PEŁNI AUTOMATYCZNĄ LINIĘ PRODUKCJI
DZIAŁA NA NA RYNKACH AŻ 37 KRAJÓW
ZATRUDNIA PONAD 400 PRACOWNIKÓW

Zobacz
Panele Fotowoltaiczne Lepton Solar

dokumenty
do pobrania

Autoryzowany i bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Leapton Solar

Co mówią nasi klienci?

[rt-testimonial id=”11843″ title=”Dah Solar”]

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

Jesteśmy oficjalnym importerem paneli fotowoltaicznych LEAPTON Solar. Posiadamy bardzo korzystne ceny hurtowe dla instalatorów. Zapraszamy do zakupów! Jeśli masz pytanie napisz do nas lub zadzwoń.

INFOLINIA:

  503 303 505

Obsługa klienta:
biuro@beein.pl

Sprzedaż:
sprzedaz@beein.pl

Farmy PV:
farma@beein.pl

RELACJE INWESTORSKIE:
alicja@beein.pl

Zadaj nam pytanie

Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, dla celów marketingowych.
przesyłanie przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.
używanie przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.