Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Raport ESPI 13/2022 – Zawarcie istotnej umowy

wrz 16, 2022

Temat: Zawarcie istotnej umowy

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Treść raportu: Zarząd beeIN S.A. z siedzibą w Siedlcach („Spółka”) informuje o zawarciu w dniu 14 września umowy o współpracy („Umowa”) z PAGRA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Grabowie Nad Prosną („PAGRA”).

Przedmiotem Umowy jest określenie zasad współpracy między PAGRA i Spółką w zakresie dostawy towarów oraz świadczeni usług przez Spółkę na rzecz PAGRA.

W ramach Umowy, Spółka została dostawcą japońskich paneli fotowoltaicznych LEAPTON, których zwiększona moc wyjściowa i wydajność w warunkach zacienienia zapewniają stabilniejszą oraz bardziej efektywną produkcję energii elektrycznej. Dodatkowo Umowa przewiduję wspólne z PAGRA prowadzenie projektów w modelu ESCO (Energy Saving Company, model działania, w którym specjalistyczne firmy oferują kompleksowe wdrożenie przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej, bez konieczności angażowania przez klienta własnych zasobów kadrowych i finansowych na starcie projektu) dla przedstawicieli samorządów oraz biznesu

Umowa nie precyzuje dokładnej wartości kontraktu, jednak Spółka szacuje go na kwotę 15 mln zł.

W pozostałym zakresie, postanowienia Umowy nie odbiegają zasadniczo od warunków rynkowych, stosowanych dla tego typu transakcji.
Zdaniem Zarządu Emitenta zawarcie powyższej Umowy wpłynie na wyniki finansowe Spółki oraz na rozpoznawalność Spółki na rynku.

Mogą Cię zainteresować

BeeIN na drodze do opracowania innowacyjnej pompy ciepła. Multidystrybutor OZE rozwija sieć partnerów
BeeIN na drodze do opracowania innowacyjnej pompy ciepła. Multidystrybutor OZE rozwija sieć partnerów

BeeIN na drodze do opracowania innowacyjnej pompy ciepła. Multidystrybutor OZE rozwija sieć partnerów

Po czterech latach działalności i zbierania doświadczeń w sektorze pomp ciepła BeeIN stawia krok w stronę opracowania własnego, efektywnego energetycznie urządzenia. Notowana...