Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Ulica Solar
Panele fotowoltaiczne

Założona w sierpniu 2005 roku przez Shanshan Co., Ltd (SH.600884), która jest jednym z 500 największych przedsiębiorstw w Chinach, Ningbo Ulica Solar Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji ogniw słonecznych, modułów słonecznych i świadczeniu usług integracji systemów słonecznych w Chinach.


[FM_form id=”1″]

Panele Ulica Solar

Firma Ulica Solar należy do jednych z największych przedsiębiorstw w Chinach. Marka już od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz produkcją zarówno ogniw słonecznych, jak i paneli fotowoltaicznych. Zostały one oparte na ogniwach monokrystalicznych oraz polikrystalicznych. Panele fotowoltaiczne Ulica Solar są systematycznie poddawane testom sprawności. Gwarantuje to wysoką jakość produktu oraz jego całkowitą sprawność i funkcjonalność.

Jakość z gwarancją mocy

Energia produkowana przez panele odbywa się również w pochmurne i deszczowe dni. Zakup produktów Ulica Solar jest bezpieczny. Firmy ubezpieczeniowe zapewniają ochronę produktu na każdym etapie użytkowania. Hurtownia beeIN jest oficjalnym partnerem handlowy Ulica Solar w Polsce. W naszej ofercie znajdzie panele fotowoltaiczne w konkurencyjne cenie. Zapewniam transport i obsługę post sprzedażową. Stali odbiorcy mogą liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Ulica Solar

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Ulica Solar i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne panele