Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Talesun
Panele fotowoltaiczne

Korzenie Spółki TALESUN Solar sięgają do 2010 r. Wciąż jest jednostką zależną grupy Zhongli, utworzonej w 1988 r. Główna Siedziba TALESUN Solar i jednego z jej zakładów produkcyjnych znajduje się w Chinach. Sukcesem marki jest przynależność do czołowej dziesiątki producentów Tier 1 wg serwisu Bloomberg od roku 2016. Obecność w tak renomowanym i istotnym dla rynku fotowoltaicznego rankingu największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie czyni markę Talesun godną polecenia.


[FM_form id=”1″]

Produkcja paneli Talesun

Zespół tworzący firmę Talesun powstał w 2010 r. i jest częścią globalnego holdingu wysoko wykwalifikowanych, wyspecjalizowanych i współpracujących ze sobą profesjonalistów. Talesun charakteryzuje się znaczącymi zdolnościami produkcyjnymi i dostosowywaniem rozwiązań do rynkowych potrzeb, co pozwala klientom podejmować rzetelne i skuteczne decyzje. Marka Talesun jako jednostka zależna grupy kapitałowej Zongli korzysta z jej potencjału w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji. Innowacyjne podejście w produkcji przyczynia się do wzrostu globalnej pozycji firmy na rynku paneli fotowoltaicznych. TALESUN Solar jest jedną z niewielu chińskich firm, które otrzymały certyfikat jakości VDE wydawany dla produktów sprawdzonych w branży fotowoltaicznej, a także certyfikat „China Photovoltaic Top Runner Award ”, który potwierdza jakość produktów TALESUN Solar.

Charekterystyka paneli PV Talesun Solar

Talesun solar zajmuje się produkcją polikrystalicznych oraz monokrystalicznych ogniw i modułów fotowoltaicznych. Co wyróżnia panele fotowoltaiczne Talesun Solar? Produkty wyróżniają wysokowydajne moduły mocy 100KWp w konkurencyjnych cenach. Panele fotowoltaiczne Talesun posiadają certyfikaty potwierdzające ich wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne m.in. silne opady śniegu, gradu oraz deszczu. Dodatkowo ogniwa zostały wykonane w technologii PERC. Firma posiada również certyfikaty IEC 61215, IEC 61730, UL 1703, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Oddziały Talesun solar ulokowane są w HongKongu, Singapurze, Monachium i San Jose. Decydując się na panele fotowoltaiczne Talesun otrzymujesz 12-letnią gwarancję na produkt oraz 25-letnią gwarancję wydajności.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Talesun Solar

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Talesun Solar i bezpośrednim importerem.

Dostępne panele