Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Fotowoltaika na raty

Kupuj na raty pompy ciepła i panele fotowoltaiczne, lub usługę montażu (RRSO 10,36%)

Santander Consumer Bank

Raty EKO na Fotowoltaike

BeeIN S.A. we współpracy z Bankiem Santander udostępnia swoim klientom możliwość dokonywania zakupu pomp ciepła i komponentów fotowoltaicznych na raty.

Korzystne finansowanie

zakupy na raty z okresem kredytowania nawet do 120 miesięcy (10 lat)1,
do 80 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów),
opcja odroczenia płatności pierwszej raty nawet o 3 miesiące (przy zakupach o wartości do 30 000 zł)
możliwość odliczenia, począwszy od rozliczenia za 2019 r., od podstawy opodatkowania wydatków poniesionych na materiały budowlane, urządzenia i usługi, związane z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego do wysokości limitu.

Wymagane
dokumenty

dokument potwierdzający tożsamość
zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów

Wybrane produkty

beeIN SA występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem beeIN SA.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl