Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

CF Energy – producent magazynów energii z 10-letnim doświadczeniem wchodzi na polski rynek

sty 26, 2024

CF Energy zachęca do współpracy instalatorów, dystrybutorów i przedstawicieli hurtowni, zainteresowanych rozszerzeniem oferty o magazyny energii renomowanego producenta. Cenione na rynku urządzenia CF Energy wyróżnia zastosowanie bezpiecznych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, atrakcyjna relacja jakości do ceny oraz profesjonalna obsluga posprzedażowa. Generalnym przedstawicielem CF Energy na rynku polskim odpowiedzialnym za rozwój dystrybucji magazynów jest spółka giełdowa beeIN S.A.

– Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia instalatorom oraz handlowcom, których zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych szkoleniach technicznych. Można w nich wziąć udział online lub stacjonarnie – w siedzibie beeIN S.A. w Macierzyszu pod Warszawą, w której udostępniamy instalacje do ćwiczeń praktycznych od CF Energy. Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno instalatorów, jak i dystrybutorów oraz hurtownie – mówi Michał Sochacki, Prezes beeIN.

Magazyny energii są na fali

Zdaniem ekspertów magazyny energii są obecnie na fali wzrostowej, a ich sprzedaż będzie systematycznie rosła – m.in. dzięki dotacjom z programu „Mój Prąd” i środkom z Krajowego Planu Odbudowy. Warto więc już teraz przygotować się na rosnący popyt, aby móc odpowiedzieć na potrzeby klientów i zaoferować im niezawodne oraz konkurencyjne cenowe urządzenia z profesjonalną obsługą posprzedażową.

Dlaczego warto wybrać magazyny CF Energy? Oto 10 powodów!

  1. Bardzo długa żywotnosć (6000 cykli DOD 0-80%)
  2. Bezpieczna i niepalna technologia
  3. Magazyny w chemi LiFePo4
  4. 10 lat gwarancji
  5. Każdy moduł wyposazony w zaawansowany moduł BMS
  6. Wszystkie moduły wyposażone w moduły WiFi, które zapewniają dostęp do kompletu informacji o pracy poszczególnych modułów
  7. Bezobsługowa praca
  8. Wsparcie posprzedażowe i serwis w Polsce
  9. Urządzenia od wiodącego producenta, zatrudniającego zespół ponad 200 inżynierów i naukowców, by nieustannie opracowywać i udoskonalać nowe rozwiązania w obszarze magazynowania energii
  10. Merytoryczne i techniczne wsparcie ze strony generalnego dystrybutora magazynów energii CF Energy – polskiej spółki beeIN S.A. (notowanej na rynku New Connect GPW w Warszawie)

Magazyny energii CF Energy cieszą się dużą popularnością wśród klientów – aktualnie najlepiej sprzedającym się modelem jest CFE-5100 który obecnie oferujemy w zestawie z falownikiem inwerterowym w cenie 18 500 zł netto.

CF Energy – twórca innowacji do magazynowania energii i dla elektromobilności

Na przestrzeni dwóch dekad działalności spółka CF Energy pozyskała przeszło 120 patentów i 3,5 mln klientów.
Od ponad 10 lat producent magazynów energii prowadzi także działalność w obszarze B+R baterii przeznaczonych do pojazdów elektrycznych. Baterie litowe opracowane i wyprodukowane przez partnera beeIN są obecnie stosowane w samochodach i rowerach elektrycznych sprzedawanych w Azji. Wyzwania wynikające z procesu tranformacji energetycznej oraz dążenie do uzyskania neutralności klimatycznej zainspirowały firmę do budowy kolejnego filaru związanego z magazynowaniem energii.

CF Energy ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży czystej energii
Firma nieustannie udoskonala rozwiązania z obszaru magazynowania energii
CF Energy każdego roku opracowuje i dostarcza ponad 150 nowych produktów
Posiada wysokiej klasy centrum testowe systemów akumulatorów litowych
100% sortowania komórek + 100% EOL + 100% test starzenia

Zapisz się na bezpłatne szkolenie już dziś!

Sprzedaż magazynów energii będzie rosnąć

Zdaniem ekspertów z Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii rynek magazynów energii będzie rozwijał się w analogiczny sposób, w jaki dotychczas rósł sektor fotowoltaiki. Jego wzrost będą stymulowały m.in. rządowe programy dofinansowań oraz nowy sposób rozliczania energi, który zastąpił net-metering. Kluczową rolę w popularyzacji magazynów energii mogą jednak odegrać preferencyjne systemy wsparcia prosumentów, których wpływ na rozwój rynku jest już teraz widoczny. Jak podaje Polska Izba Magazynowania Energii, w 2022 r. w Polsce funkcjonowało ok. 7 tys. przydomowych urządzeń do magazynowania prądu o łącznej mocy 27,5 MW i pojemności 55 MWh. Rok wcześniej było ich tylko 2 tys. Rozwój rynku widocznie przyspieszył po wprowadzeniu rządowych dofinansowań do magazynów energii.

Jesteś instalatorem, handlowcem lub przedstawicielem hurtowni?

Interesuje Ciebie tematyka magazynowania energii?

Zapraszamy do kontaktu.

Mogą Cię zainteresować