pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

CF Energy – producent magazynów energii z 10-letnim doświadczeniem wchodzi na polski rynek

sty 26, 2024

CF Energy zachęca do współpracy instalatorów, dystrybutorów i przedstawicieli hurtowni, zainteresowanych rozszerzeniem oferty o magazyny energii renomowanego producenta. Cenione na rynku urządzenia CF Energy wyróżnia zastosowanie bezpiecznych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, atrakcyjna relacja jakości do ceny oraz profesjonalna obsluga posprzedażowa. Generalnym przedstawicielem CF Energy na rynku polskim odpowiedzialnym za rozwój dystrybucji magazynów jest spółka giełdowa beeIN S.A.

– Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia instalatorom oraz handlowcom, których zapraszamy do udziału w cyklicznych, bezpłatnych szkoleniach technicznych. Można w nich wziąć udział online lub stacjonarnie – w siedzibie beeIN S.A. w Macierzyszu pod Warszawą, w której udostępniamy instalacje do ćwiczeń praktycznych od CF Energy. Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno instalatorów, jak i dystrybutorów oraz hurtownie – mówi Michał Sochacki, Prezes beeIN.

Magazyny energii są na fali

Zdaniem ekspertów magazyny energii są obecnie na fali wzrostowej, a ich sprzedaż będzie systematycznie rosła – m.in. dzięki dotacjom z programu „Mój Prąd” i środkom z Krajowego Planu Odbudowy. Warto więc już teraz przygotować się na rosnący popyt, aby móc odpowiedzieć na potrzeby klientów i zaoferować im niezawodne oraz konkurencyjne cenowe urządzenia z profesjonalną obsługą posprzedażową.

Dlaczego warto wybrać magazyny CF Energy? Oto 10 powodów!

  1. Bardzo długa żywotnosć (6000 cykli DOD 0-80%)
  2. Bezpieczna i niepalna technologia
  3. Magazyny w chemi LiFePo4
  4. 10 lat gwarancji
  5. Każdy moduł wyposazony w zaawansowany moduł BMS
  6. Wszystkie moduły wyposażone w moduły WiFi, które zapewniają dostęp do kompletu informacji o pracy poszczególnych modułów
  7. Bezobsługowa praca
  8. Wsparcie posprzedażowe i serwis w Polsce
  9. Urządzenia od wiodącego producenta, zatrudniającego zespół ponad 200 inżynierów i naukowców, by nieustannie opracowywać i udoskonalać nowe rozwiązania w obszarze magazynowania energii
  10. Merytoryczne i techniczne wsparcie ze strony generalnego dystrybutora magazynów energii CF Energy – polskiej spółki beeIN S.A. (notowanej na rynku New Connect GPW w Warszawie)

Magazyny energii CF Energy cieszą się dużą popularnością wśród klientów – aktualnie najlepiej sprzedającym się modelem jest CFE-5100 który obecnie oferujemy w zestawie z falownikiem inwerterowym w cenie 18 500 zł netto.

CF Energy – twórca innowacji do magazynowania energii i dla elektromobilności

Na przestrzeni dwóch dekad działalności spółka CF Energy pozyskała przeszło 120 patentów i 3,5 mln klientów.
Od ponad 10 lat producent magazynów energii prowadzi także działalność w obszarze B+R baterii przeznaczonych do pojazdów elektrycznych. Baterie litowe opracowane i wyprodukowane przez partnera beeIN są obecnie stosowane w samochodach i rowerach elektrycznych sprzedawanych w Azji. Wyzwania wynikające z procesu tranformacji energetycznej oraz dążenie do uzyskania neutralności klimatycznej zainspirowały firmę do budowy kolejnego filaru związanego z magazynowaniem energii.

CF Energy ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży czystej energii
Firma nieustannie udoskonala rozwiązania z obszaru magazynowania energii
CF Energy każdego roku opracowuje i dostarcza ponad 150 nowych produktów
Posiada wysokiej klasy centrum testowe systemów akumulatorów litowych
100% sortowania komórek + 100% EOL + 100% test starzenia

Zapisz się na bezpłatne szkolenie już dziś!

Sprzedaż magazynów energii będzie rosnąć

Zdaniem ekspertów z Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii rynek magazynów energii będzie rozwijał się w analogiczny sposób, w jaki dotychczas rósł sektor fotowoltaiki. Jego wzrost będą stymulowały m.in. rządowe programy dofinansowań oraz nowy sposób rozliczania energi, który zastąpił net-metering. Kluczową rolę w popularyzacji magazynów energii mogą jednak odegrać preferencyjne systemy wsparcia prosumentów, których wpływ na rozwój rynku jest już teraz widoczny. Jak podaje Polska Izba Magazynowania Energii, w 2022 r. w Polsce funkcjonowało ok. 7 tys. przydomowych urządzeń do magazynowania prądu o łącznej mocy 27,5 MW i pojemności 55 MWh. Rok wcześniej było ich tylko 2 tys. Rozwój rynku widocznie przyspieszył po wprowadzeniu rządowych dofinansowań do magazynów energii.

Jesteś instalatorem, handlowcem lub przedstawicielem hurtowni?

Interesuje Ciebie tematyka magazynowania energii?

Zapraszamy do kontaktu.

Mogą Cię zainteresować

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie