pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

BeeIN uruchomia outlet OZE w ramach nowej branżowej platformy

wrz 14, 2021

BeeIN S.A., dostawca rozwiązań z rynku odnawialnych źródeł energii, zakończył prace związane z powstaniem specjalistycznego serwisu typu marketplace – OutletOZE.pl. Intencją spółki jest dostarczanie klientom indywidualnym i biznesowym praktycznej platformy, pozwalającej nawiązywać relacje handlowe z podmiotami z rynku OZE, dokonywać oceny prowadzącej do powstania rankingu takich firm oraz zgłaszać wykonanie usług demontażu instalacji OZE. BeeIN podtrzymuje plany debiutu na rynku NewConnect w 2021 roku.

Działalność BeeIN opiera się na imporcie i sprzedaży klientom profesjonalnym paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów OZE (m.in. inwertery, pompy ciepła). Spółka kieruje swoją ofertę również do klientów indywidualnych poprzez sklep e-commerce i rozwija projekty deweloperskie własnych farm fotowoltaicznych. W drugim obszarze new business BeeIN rozwija innowacyjne usługi dla rynku PV, tj. rozwiązania poprawiające komunikację oraz rozwój narzędzi do zarządzania ofertami i usługami w relacjach B2C i B2B. Dodatkowo BeeIN oferuje usługi wsparcia dla instytucji finansujących rynek OZE (w zakresie demontażu, testowania, serwisu, magazynowania i dalszej odsprzedaży komponentów OZE).

– Z satysfakcją rozpoczynamy działalność naszej platformy typu marketplace dla podmiotów z rynku OZE – zarówno producentów, dystrybutorów, jak i klientów detalicznych i instytucjonalnych. Chcemy zaoferować im praktyczne narzędzie ułatwiające nawiązywanie relacji i zawieranie transakcji, co mamy nadzieję może mieć pozytywny wpływ na dalszy rozwój rynku OZE w Polsce– mówi Michał Sochacki, Prezes Zarządu BeeIN S.A. – Użytkownicy OutletOZE zyskują dostęp do bazy firm, mają możliwość oceny kontrahentów i mogą zgłaszać zapotrzebowanie na usługi demontażu instalacji PV, oferowane przez naszą firmę. Już dziś widzimy zainteresowanie uczestników rynku naszym projektem i liczymy w perspektywie średnioterminowej na uzyskanie czołowej pozycji wśród podobnych rozwiązań na polskim rynku.

W I etapie działania serwisu OutletOZE.pl, firmy oraz osoby indywidualne mają możliwość promocyjnego/bezpłatnego wystawiania przedmiotów nowych i używanych. Ponadto platforma będzie zawierać aktualne informacje związane z wydarzeniami z branży OZE.

– BeeIN w obszarze core biznesu zgodnie z założeniami realizuje cele i plany operacyjne, notując w porównaniu do analogicznych okresów minionego roku, systematyczne wzrosty sprzedaży. Jednocześnie utrzymujemy chęć debiutu na rynku NewConnect w ciągu najbliższych miesięcy – uzupełnia Michał Sochacki.

W 2021 roku firma zintensyfikowała sprzedaż na rynku węgierskim oraz kończy przygotowania do wejścia na rynki bałtyckie pod marką BeeIN Baltic. W obszarze handlowym, firma rozpoczęła sprzedaż zestawów: instalacja fotowoltaiczna (panele LEAPTON Solar) i pompa ciepła (pompa marki SPRSUNze sprężarką koncernu Panasonic). Zamiarem spółki jest oferowanie klientom końcowym kompleksowych rozwiązań wspierających uzyskanie neutralności energetycznej w budownictwie indywidualnym.

Synday Energy hurtownia fotowoltaiczna

BeeIN S.A. jest dostawcą rozwiązań z rynku PV i bezpośrednim, certyfikowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów komponentów OZE. Kluczowymi filarami rozwoju jest import i sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów rynku OZE oraz projektowanie i budowa farm fotowoltaicznych (development). Spółka rozwija dodatkowe produkty związane z OZE (magazyny energii, pompy ciepła, ładowarki samochodowe itd.). Intencją spółki jest budowa wartości w oparciu nowe innowacyjne usługi skupione wokół wsparcia relacji B2C i B2B na rynku PV (tworzenie pomostu między instalatorami, a klientami detalicznymi) oraz kompleksowego zarządzania komponentami PV na rynku wtórnym.

BeeIN S.A. wyróżnia ambitny plan rozwoju bazujący na zdywersyfikowanych filarach oraz najwyższej jakości urządzeniach i komponentach z wieloletnią gwarancją. Perspektywy firmy wzmacnia dynamicznie rosnący rynek, co wynika z nacisku UE na rozwój sektora OZE, krajowe zachęty fiskalne i prawne i zwyżkująca popularność nowych źródeł energii w społeczeństwie. Spółka planuje debiut na rynku NewConnect w 2021 roku.

Mogą Cię zainteresować

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie