pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

BeeIN nowym Sponsorem Akademii MKP Pogoń Siedlce

kw. 21, 2021

Miło jest nam poinformować, że BeeIN dołączył do grona sponsorów Akademii MKP Pogoń Siedlce. Nie możemy doczekać się wspólnych emocji jednocząc siły w ligowych zmaganiach.

BeeIN oprócz zadeklarowanego wsparcia finansowego będzie przekazywał część swojego dochodu na rzecz wsparcia Akademii MKP Pogoń Siedlce. Rodzice oraz każdy sympatyk klubu korzystając z usług Spółki, nie tylko oszczędzasz na energii elektrycznej, ale wspierasz jednocześnie przyszłość klubu. To wspaniała inicjatywa, która łączy wspólne cele oraz przyczynia się do ochrony środowiska.

Pamiętajmy, że fotowoltaika to zagdanienie teraźnejszości oraz przyszłości.

– Eksploatacja promieni słonecznych, aby za ich pomocą wytworzyć prąd elektryczny obecnie stanowi najbardziej korzystny sposób pozyskania energii. Elektrownie słoneczne nie tylko są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ wykorzystuje się odnawialne źródło energii, jakim jest słońce, ale i wiążą się z wymiernymi korzyściami ekonomicznymi (niwelowanie rachunków za prąd). Jednak, aby móc z tego rozwiązania korzystać w sposób optymalny, należy zamontować panele fotowoltaiczne oraz pompę ciepła – mówi Michał Sochacki, Prezes Zarządu BeeIN S.A.

Mogą Cię zainteresować

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie