Sklep PV
Aktualności
OutletOZE
Instalator
Kontakt

Panele fotowoltaiczne AKCOME

Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne AKCOME to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które chcą w pełni wykorzystać potencjał energii słonecznej. AKCOME Technology to wiodące przedsiębiorstwo branży nowej energii, które od wielu lat rozwija i produkuje wysokiej jakości moduły ogniw fotowoltaicznych oraz elektrownie nowej energii.


Już w krótce w naszej ofercie panele fotowoltaiczne marki AKCOME

Twórca i lider rozwiązań z zakresu fotowoltaiki

AKCOME Technology została założona w 2006 roku i ma siedzibę w modelowym mieście UN-Habitat w Zhangjiagang, prowincja Jiangsu. Jest to jedno z wiodących przedsiębiorstw branży nowej energii w Chinach i zostało notowane na Giełdzie Shenzhen w 2011 roku.

Zgodnie z trendami rozwoju branży nowej energii, AKCOME stale poszerza swoje starania w tej dziedzinie i od wielu lat znajduje się na liście 500 Najlepszych Przedsiębiorstw Prywatnych w Chinach oraz 500 Najlepszych Przedsiębiorstw Nowej Energii na Świecie. Firma zatrudnia ponad 3500 pracowników, a jej sieć usługowo-sprzedażowa obejmuje ponad 80 krajów i regionów na całym świecie. W ciągu ostatnich szesnastu lat AKCOME uzyskało ponad 300 patentów technicznych oraz niemal 400 renomowanych wyróżnień w kraju i za granicą z racji doskonałej jakości i dobrej reputacji na rynku.

Stawiamy
na
rozwój

300+
partnerów technologicznych

3500+
pracowników

16+
lat na rynku

Czym wyróżnia się firma AKCOME na tle konkurencji?

znajduje się na liście 500 Najlepszych Przedsiębiorstw Prywatnych w Chinach

zatrudnia ponad 3500 pracowników
sieć usługowo-sprzedażowa obejmuje ponad 80 krajów i regionów na całym świecie.


Panele Fotowoltaiczne AKCOME

już wkrótce w naszej ofercie

Autoryzowany i bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych AKCOME

Co mówią nasi klienci?

[rt-testimonial id=”11843″ title=”Dah Solar”]

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

Jesteśmy oficjalnym importerem paneli fotowoltaicznych AKCOME. Posiadamy bardzo korzystne ceny hurtowe dla instalatorów. Zapraszamy do zakupów! Jeśli masz pytanie napisz do nas lub zadzwoń.

INFOLINIA:

  503 303 505

Obsługa klienta:
biuro@beein.pl

Sprzedaż:
sprzedaz@beein.pl

Farmy PV:
farma@beein.pl

RELACJE INWESTORSKIE:
alicja@beein.pl

Zadaj nam pytanie

Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, dla celów marketingowych.
przesyłanie przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.
używanie przez Zleceniobiorcę oraz podmioty powiązane z nim kapitałowo, osobowo, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.