Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

Leapton
Panele fotowoltaiczne

Leapton Solar to zintegrowana firma fotowoltaiczna skupiająca się na ogniwach słonecznych, modułach, montażu i badaniach, rozwoju systemów zasilania, produkcji oraz sprzedaży. Produkty Leapton obejmują ogniwa słoneczne, moduły, system montażowy, śrubę uziemiającą, falownik, skrzynkę przyłączeniową oraz inne niezbędne akcesoria.

leapton solar

O firmie Leapton

Siedziba – LEAPTON ENERGY CO., LTD została założona w Kobe w Japonii w 2012 roku. Firma koncentruje się nie tylko na badaniach i rozwoju oraz sprzedaży systemu energii słonecznej, modułów słonecznych, systemu montażowego i śruby uziemiającej w Japonii, ale także koncentruje się na rozwoju , zarządzanie i konserwacja po elektrowni słonecznej. Zbudowaliśmy własne elektrownie słoneczne w całej Japonii, opierając się na własnych zasobach. Obecnie mamy ponad 200 agentów współpracujących w Japonii, a sieć marketingowa rozeszła się po całej Japonii, od Hokkaido po Kiusiu na Okinawie. Ponadto Leapton utworzył magazyny logistyczne w Kanto, Kansai i środkowej Japonii, tworząc wysokowydajny system dystrybucji logistycznej. Wraz z ciągłym rozwojem i rozszerzaniem działalności, w 2015 roku powstał oddział w Tokio, który koncentruje się na sprzedaży produktów fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne Leapton

Leapton Solar koncentruje się na projektowaniu i integracji systemów wysokiej jakości produktów i jest zaangażowany w opracowywanie i promowanie systemów generowania energii fotowoltaicznej średniej i wysokiej klasy. Dzięki silnemu wsparciu technicznemu, naukowego zarządzania produkcją i ścisłej kontroli jakości, wszystkie produkty osiągają wiodący poziom w branży i zostały zatwierdzone przez TUV, PID, Chemitox, SGS, CQC, GAMCORP i inne międzynarodowe autoryzowane certyfikaty.
Klienci mogą od samego początku korzystać z szeregu usług pomocniczych, takich jak badania terenowe, pomiary, projektowanie, montaż i obsługa posprzedażna, zarówno przy projektach komercyjnych, jak i przemysłowych.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Talesun

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Leapton i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne panele

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Zapytaj sprzedawcę:

  798 190 882

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie