pl Polish
Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

Fotowoltaika

W ciągu godziny Słońce dostarcza Ziemi więcej energii niż zużywa się na niej w ciągu całego roku. To jeden z powodów, dla których wykorzystanie promieni słonecznych do wytwarzania energii elektrycznej uważa się za technologię przyszłości.

hurt – detal
Panele fotowoltaiczne

Eksploatacja promieni słonecznych, aby za ich pomocą wytworzyć prąd elektryczny obecnie stanowi najbardziej korzystny sposób pozyskania energii. Elektrownie słoneczne nie tylko są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ wykorzystuje się odnawialne źródło energii, jakim jest słońce, ale i wiążą się z wymiernymi korzyściami ekonomicznymi (niwelowanie rachunków za prąd). Jednak, aby móc z tego korzystać, należy zamontować ogniwa i instalacje solarne, których prawdopodobnie najważniejszą, acz nie jedyną, częścią są panele fotowoltaiczne.

Panel fotowoltaiczny DAH Solar

Oznaczenie producenta: HCM60X9 Mono 9BB 120 Cells Solar Panel 335W

Jesteśmy autoryzowanym (certyfikat w załączeniu) przedstawicielem międzynarodowego przedsiębiorstwa Anhui Daheng Energy Technology Co., Ltd. cenionego producenta wysokiej jakości ogniw słonecznych.

Cena już od 360 zł netto

Więcej potrzebujesz, mniej płacisz!

Konkurencyjne ceny
Paneli fotowoltaicznych z Chin

Chiny to absolutny lider rynku, zarówno jeśli chodzi o produkcję gotowych paneli, jak i półproduktów. W pierwszej 10 producentów paneli słonecznych o największych mocach przerobowych, 8 pochodzi z Chin.

Sunday Energy SA współpracuje jedynie z uznanymi na Świecie dostawcami komponentów PV.

Jesteś instalatorem fotowoltaiki? Prowadzisz firmę?
Sprawdź naszą ofertę B2B

[FM_form id=”1″]

Gdzie i jak sprawdza się fotowoltaika?
DOM / FIRMA / GOSPODARSTWO

 

Fotowolatika dla domu

Bezpieczeństwo i niezależność energetyczna to wspaniała idea, którą można przekuć w rzeczywistość. Odpwowiedzią na to jest fotowoltaika. Dowiedz się więcej o fotowoltaice.

 

Instalacje PV dla firm

Optymalizacja wydatków w firmie za energie elektryczną to coraz bardziej popularny case. Możesz obniżyć koszty energii elektrycznej prawie o 95% dzięki fotowoltaice.

Fotowolatika dla gospodarstw

Prowadzisz gospodarstwo rolne i chcesz obniżyć rachunki za prąd? Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną dedykowaną dla rolników. Zapoznaj się z korzyściami inwestycji.

Farmy fotowoltaiczne

Masz grunt pod farmę fotowoltaiczną? Chcesz zainwestować i produkować energie na swoim polu? Nasz program współpracy otwiera nowe możliwości dla farm PV i właścicieli gruntów.

informacje i artykuły
Blog SundayEnergy

Informujemy o nowościach w branży energetycznej, możliwościach i zmianach, które mają wpływ na portfel. Na naszym blogu uzyskasz informacje odnośnie dofinansowań, poznasz specyfikę działania osprzętu oraz przedstimy ciekawe dane mikro i makroekonomiczne dla instlacji PV w Polsce, zapraszamy do czytania i obeserowania naszych kanałów społecznościwych.

Masz pytania? Interesuje Cię instalacja lub zakup sprzętu? Skontaktuj się z nami!

Farma fotowoltaiczna

Firma Sunday Energy oferuje atrakcyjne warunki współpracy dotyczącej przejęcia danego gruntu w dzierżawę pod farmy PV. Farmy fotowoltaiczne mogą powstać jedynie na gruncie o powierzchni 2 ha bez drzew i zabudowań.

Instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają na pozyskiwanie energii w sposób całkowicie ekologiczny oraz ekonomiczny. Rosnące rachunki za prąd nie są najlepszym przyjacielem żadnego z nas dlatego firma Sunday Energy dba o to aby pomagać swoim klientom w drodze do skutecznego oszczędzania.

Importer paneli fotowoltaicznych

Firma Sunday Energy współpracuje z najbardziej uznanymi na Świecie dostawcami komponentów PV.

Instalatorzy fotowoltaiki

Firma Sunday Energy posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą doskonale znającą się na swoim fachu. Panowie służą pomocą zarówno podczas doradztwa jak i wykonania danego projektu.

Inwerter do fotowoltaiki

Jednym z jego najważniejszych zadań jest zamiana prądu stałego, wyprodukowanego przez panele słoneczne, na prąd zmiennych, wykorzystywany w domu. Inwerter growatt posiada m.in. wbudowany rozłącznik prądu stałego oraz kontrole dźwiękową.

Panele Dah Solar

Panele fotowoltaiczne dah solar zostały stworzone z myślą o ludziach pragnących maksymalnego zaoszczędzenia swoich pieniędzy. Ogniwa znajdujące się w panelach dah solar mają za zadanie zminimalizować ewentualne straty spowodowane zacienieniem oraz śniegiem.

   

Panele fotowoltaiczne

Pozyskiwanie energii elektrycznej za pomocą paneli słonecznych staje się coraz częściej i coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem np. podczas budowania domu. Pragnąc ekologicznego i zdrowego sposobu korzystania z energii warto zwrócić swoją uwagę na panele firmy Sunday Energy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Panele fotowoltaiczne hurt

Panele fotowoltaiczne firmy Sunday Energy można zamawiać również hurtowo co w efekcie wyjdzie o wiele taniej niż pojedynczy zakup. Dodatkowo ceny paneli wypadają o wiele atrakcyjniej i korzystniej w porównaniu do konkurencyjnych firm.

Panele fotowoltaiczne talesun

Panele talesun posiadają najwyższy poziom odporności na warunki atmosferyczne natomiast testy, którym zostały poddane znacząco wykraczają poza wymagania certyfikacyjne.

Panele solarne

Dzięki panelom solarnym firmy Sunday Energy nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty związane z ogrzewaniem wody w swoim domu. Zainwestuj w panele i ciesz się ciepłą wodą pozyskiwaną z promieni słonecznych.

Producent paneli fotowoltaicznych

Producent dokłada wszelkich starań aby panele, które dostarcza do firmy Sunday Energy posiadały najwyższą jakość.

Cena paneli fotowoltaicznych

Firma Sunday Energy oferuje panele słoneczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wypadają one o wiele korzystniej w porównaniu do paneli sprzedawanych w konkurencyjnych firmach. Ich wysoka jakość oraz funkcjonalność sprawiają, że cieszą się one ogromnym powodzeniem na rynku.

Tanie panele fotowoltaiczne

Firma Sunday Energy dba o to, aby każdy klient mógł pozwolić sobie na zakup wymarzonych przez siebie paneli fotowoltaicznych w związku z czym ceny, które oferuje są dostosowane pod możliwości klientów o różnych zasobach finansowych.

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

magazyny energii sklep

Magazyny Energii

Klimatyzatory sklep BeeIN

Klimatyzatory

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie