Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

SPRSUN
Pompy ciepła

Przedsiębiorstwo SPRSUN założone w 1999 roku w Chinach jest profesjonalnym producentem pomp ciepła. SPRSUN produkuję kilka różnych typów pomp ciepła, do których należą pompy ciepła powietrze-woda, niskotemperaturowe, wysokotemperaturowe oraz domowe pompy ciepła. Pompy firmy SPRSUN cechują się energooszczędnością oraz dobrą jakością.


[FM_form id=”1″]

Co wyróżna pompy ciepła Sprsun?

Pompy ciepła Sprsun posiadają normę EN14511 z certyfikatami CCC, CE, CB, SAA, RoHS, TUV, jak i ERP. Dzięki temu firma zyskała wielu klientów na międzynarodowych rynkach. W Polsce oficjalnym partnerem handlowym firmy SPRSUN jest firma beeIN która posiada w swojej sprzedaży pompy ciepła przeznaczone dla klientów indywidualnych, a także dla odbiorców handlowych. Dlaczego warto zainwestować w produkty Sprsun? Przede wszystkim ze względu na to, że pozwalają one zaspokoić zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową oraz ogrzać, a także schłodzić dowolne pomieszczenie w każdej chwili. Montaż pompy ciepła jest bardzo prosty a urządzenie samo w sobie nie zajmuje dużo miejsca.

Bezpośredni importer paneli pomp ciepła SprSun

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki SprSun i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne pompy ciepła

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Zapytaj sprzedawcę:

  798 190 882

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie