Sklep PV
Aktualności
OutletOZE

Dah Solar
Panele fotowoltaiczne

Anhui Daheng Energy Technology Co., Ltd. znana nam w Polsce pod nazwą Dah Solar powstała w 2009 z pojemnością 1000 mW / rok. Obecnie firma znajdujemy się w Hefei, blisko Szanghaju. Fabryka Dah Solar zajmuje powierzchnię 18 000 mkw i zatrudniamy ponad 350 pracowników. Dah Solar to krajowe przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w R & D, produkcja paneli słonecznych oraz budową, eksploatacją i konserwacją elektrowni słonecznych


[FM_form id=”1″]

O panelach Dah Solar

Panele Dah Solar zyskują popularność i udział w rynku PV, w Polsce. Marka co roku produkuje urządzenia o łącznej mocy ponad 500 MW co zdecydowanie należy do jej największych osiągnięć. Panele fotowoltaiczne Dah Solar zostały stworzone z myślą o zastosowaniu ich zarówno w prywatnych domach, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Marka posiada w swojej ofercie produkty zatwierdzone przez międzynarodową certyfikację CEC, INMETRO, TUV, CE, FIDE, ISO9001, ISO14001, CQC, Leader oraz OHSAS18001. Czym wyróżniają się na rynku fotowoltaiki panele Dah Solar?

Jakość z gwarancją mocy

Panele Dah Solar zostały wykonane w technologii Half Cut co oznacza, że ogniwa w module fotowoltaicznym łączone są ze sobą za pomocą cienkiej metalowej taśmy, której zadaniem jest przewodzenie prądu. Dzięki takiemu rozwiązaniu szanse na straty spowodowane m.in. zbyt dużymi opadami śniegu są całkowicie zminimalizowane. Dah Solar posiada zaawansowane technologie produkcyjne a dodatkowo nieustannie rozwija się dbając o wysoką jakości oferowanych produktów. BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Dah Solar i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych Dah Solar

BeeIN jest oficjalnym partnerem handlowym marki Dah Solar i bezpośrednim importerem. Oferta paneli fotowoltaicznych skierowana jest do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych.

Dostępne panele

Oferta sklepu

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

inwertery falownik sklep

Inwertery / Falowniki

pompa ciepła sklep

Pompy Ciepła

Oferta biznesowa

Pompa ciepła z montażem

Zapytaj sprzedawcę:

  798 190 882

Pozostała oferta

O beeIN

Farmy fotowoltaiczne

Instalatorzy

Outlet OZE
bezpłatne ogłoszenia

Relacje
inwestorskie